Najnowsze informacje o Dekadzie Malbork

Sieć galerii handlowych Dekada niebawem zawita z nowym projektem w Malborku. Galeria Dekada Malbork zostanie usytuowana w strategicznym miejscu przy dworcu PKP i PKS, z doskonałym połączeniem komunikacyjnym z resztą miasta. Budynek znajdzie się na Al. Rodła. Jak zdarza się w większości podobnych przypadków, Galeria Dekada Malbork zostanie architektonicznie wkomponowana w obecny wizerunek miasta. Projekt jest nowoczesny, ale nie przesadnie wyróżniający się kolorem i materiałem. Oferta tego centrum handlowego zostanie przeznaczona dla ludzi, którzy cenią swój czas i pieniądze oraz zależy im na szybkim i skutecznym dokonaniu zakupów.

Projekt zakłada, że budynek będzie składał się z trzech poziomów. Całkowita powierzchnia galerii to prawie 8 tys. metrów kwadratowych, powierzchnia najmu to z kolei 5700 metrów kwadratowych. Na tej powierzchni  powstanie około 40 lokali handlowo-usługowych reprezentujących różne branże. Wśród nich znajdą się takie marki jak Rossmann, Vision Express, Apart, Play, Apteka, Boti i Triumph. Na miejscu nie zabraknie oczywiście parkingu. W Galerii Dekada Malbork zaparkować będzie mogło około 166 samochodów.

Planowana data oddania obiektu do użytku to październik 2013 roku.

Jedna myśl nt. „Najnowsze informacje o Dekadzie Malbork

  1. Michał

    Jako mieszkanic Malborka jestem zadowolony z budowy Galerii Dekada lecz martwi mnie to , że w tej galerii będą takie same sklepy , które są już w pobliżu takie jak Boti , Rossmann czy Triumph . Nie ukrywam , że mi , ale również innym mieszkańcom przydałyby się takie marki jak np. H&M , C&A , Deichman czy KFC . Często , żeby kupić sobie jakieś dobre rzeczy musimy jechać do większych miast . Cieszę się za to , że planujecie aby w Dekadzie znajdował sie Apart i Vision Express .
    Pozdrawiam

Możliwość komentowania jest wyłączona.